Cevse İnşaat Anonim Şirketi Cevse İnşaat A.Ş.

Cevse İnşaat A.Ş.


1995 yılından beri inşaat sektöründe CEVSE İNŞAAT A.Ş. olarak önemli projeler gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Şirketimiz; profesyonel altyapısı, deneyimli kadrosu ve güçlü finansman yapısı ile sağlam ve güvenli yapı icraatını baz alarak tam müşteri memnuniyeti politikasını ilke edinerek sektörünün önemli ve güven veren firmalarından biri haline gelmiştir.

Kuruluşumuz, hazırladığı her projede fizibilite ve zemin araştırmalarını kapsamlı şekilde yaparak, Deprem Yönetmeliği hususunda yapılması gerekenleri üst seviye hassasiyetle yerine getirmektedir. Faaliyetlerini özenle sürdürerek arkasında Sağlam, Güvenilir ve Konforlu yapıtlar bırakmaktadır.

CEVSE İNŞAAT üst yönetimi adına, alanımız olan proje ve inşaat taahhüt işlerinde; sektörde gelişen teknolojiyi takip ederek, doğal dengeye uygun modern yaşam alanları oluşturarak, markamızı güçlendireceğimizi, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak kaliteli ürün üreteceğimizi ve kurduğumuz kalite sistemini sürekli geliştireceğimizi taahhüt ederiz.

Loading